Kalendarz zajęć (Lubin Indomo)

Wyczyść filtry »
« Lipiec »
« 23 do 29-07-2018 »
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
09:00
50 min

BRAZYLIJSKIE POŚLADKI + płaski brzuch ★★☆

Natalia S.

Sala Fitness (duża)

50 min

BODY SHAPE ★★☆

Angelika

Sala Fitness (duża)

50 min

BRAZYLIJSKIE POŚLADKI + płaski brzuch ★★☆

Natalia S.

Sala Fitness (duża)

45 min

PUMP ★★☆

Natalia S.

Sala Fitness (duża)

50 min

SPINNING ★★☆

Kasia

Strefa Spinningu

55 min

TRAMPOLINY ★★☆

Dawid

Sala Fitness (mała)

ZASTĘPSTWO

 
10:00
60 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP ★☆☆

EWELINA

Sala Fitness (duża)

50 min

KSZTAŁTNE RAMIONA + PŁASKI BRZUCH ★★☆

Natalia

Sala Fitness (duża)

ZASTĘPSTWO

60 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP ★☆☆

EWELINA

Sala Fitness (duża)

 
55 min

BRAZYLIJSKIE POŚLADKI + płaski brzuch ★★☆

Kasia

Sala Fitness (duża)

50 min

PUMP ★★☆

Dawid

Sala Fitness (duża)

ZASTĘPSTWO

50 min

TOTAL BODY ★★☆

Natalia S.

Sala Fitness (duża)

45 min

SPINNING ★★★

Marcin

Strefa Spinningu

 
45 min

SPINNING ★★★

Marcin

Strefa Spinningu

     
11:00          
50 min

SLIM&FIT ★★☆

Natalia

Sala Fitness (duża)

50 min

STRECHING ★☆☆

EWELINA

Sala Fitness (duża)

ZASTĘPSTWO

17:00
50 min

KSZTAŁTNE RAMIONA + PŁASKI BRZUCH ★★☆

Vanessa

Sala Fitness (duża)

 
45 min

TURBO SPALANIE ★★☆

Natalia

Sala Fitness (duża)

50 min

BRAZYLIJSKIE POŚLADKI + płaski brzuch ★★☆

Natalia S.

Sala Fitness (duża)

50 min

ATAK NA UDA I POŚLADKI ★★☆

Gosia K.

Sala Fitness (duża)

ZASTĘPSTWO

   
18:00
50 min

STEP BASIC ★★☆

Angelika

Sala Fitness (duża)

50 min

FIT MISJA ★★☆

Gosia K.

Sala Fitness (duża)

45 min

SPINNING ★★☆

Dawid

Strefa Spinningu

50 min

PUMP ★★☆

Marcin

Sala Fitness (duża)

ZASTĘPSTWO

50 min

BODY SHAPE ★★☆

Angelika

Sala Fitness (duża)

   
 
55 min

TRAMPOLINY ★★☆

Dawid

Sala Fitness (mała)

ZASTĘPSTWO

 
60 min

TRAMPOLINY ★★☆

Dawid

Sala Fitness (mała)

ZASTĘPSTWO

50 min

CROSS ★★★

Gosia K.

Strefa Funkcjonalna

ZASTĘPSTWO

19:00
45 min

PILATES ★★★

Arek

Sala Fitness (duża)

60 min

TRENING OBWODOWY FITNESS ★★☆

Gosia K.

Sala Fitness (duża)

50 min

TBC ZE STEPAMI ★★☆

Gosia

Sala Fitness (duża)

50 min

STRECHING ★☆☆

Angelika

Sala Fitness (duża)

ZASTĘPSTWO

50 min

STEP BASIC ★★☆

Angelika

Sala Fitness (duża)

   
50 min

SALSATION ★★☆

Angelika

Sala Fitness (mała)

45 min

SPINNING ★★☆

Dawid

Strefa Spinningu

50 min

CROSS ★★★

Asia

Strefa Funkcjonalna

55 min

KICKBOXING ★☆☆

Mateusz

Sala Fitness (mała)

 
45 min

SPINNING ★★★

Kasia

Strefa Spinningu

ZASTĘPSTWO

   
45 min

SPINNING ★★★

Marcin

Strefa Spinningu

20:00
50 min

TRENING OBWODOWY FITNESS ★★☆

Angelika

Sala Fitness (duża)

ZASTĘPSTWO

55 min

ZUMBA ★★☆

Gonia

Sala Fitness (duża)

60 min

TABATA + płaski brzuch ★★★

Asia

Sala Fitness (duża)

55 min

ZUMBA ★★☆

Gonia

Sala Fitness (duża)

     
← →