Kalendarz zajęć (Lubin Indomo)

Wyczyść filtry »
« Luty »
« 19 do 25-02-2018 »
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08:15
45 min

TRAMPOLINY ★★☆

Gonia

Sala Fitness (mała)

45 min

PUMP ★★☆

Natalia S.

Sala Fitness (duża)

45 min

LOVE YOUR BODY ★★☆

AGA

Sala Fitness (duża)

45 min

TRAMPOLINY ★★☆

Natalia S.

Sala Fitness (mała)

ZASTĘPSTWO

45 min

AKTYWNY PORANEK ★★☆

Arek

Sala Fitness (duża)

   
09:00
50 min

BRAZYLIJSKIE POŚLADKI + płaski brzuch ★★☆

AGA

Sala Fitness (duża)

50 min

BODY SHAPE ★★☆

Angelika

Sala Fitness (duża)

50 min

BRAZYLIJSKIE POŚLADKI + kształtne ramiona ★★☆

Marta

Sala Fitness (duża)

50 min

BRAZYLIJSKIE POŚLADKI + płaski brzuch ★★☆

Natalia S.

Sala Fitness (duża)

50 min

SPINNING ★★☆

AGA

Strefa Spinningu

ZASTĘPSTWO

55 min

TRAMPOLINY ★★☆

Asia

Sala Fitness (mała)

 
10:00
60 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP ★☆☆

EWELINA

Sala Fitness (duża)

50 min

SLIM&FIT ★★☆

Natalia

Sala Fitness (duża)

60 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP ★☆☆

EWELINA

Sala Fitness (duża)

50 min

FIT MISJA ★★☆

Gosia K.

Sala Fitness (duża)

50 min

BRAZYLIJSKIE POŚLADKI + płaski brzuch ★★☆

AGA

Sala Fitness (duża)

50 min

PUMP ★★☆

Asia

Sala Fitness (duża)

55 min

TOTAL BODY ★★☆

Vanessa

Sala Fitness (duża)

ZASTĘPSTWO

45 min

SPINNING ★★☆

AGA

Strefa Spinningu

50 min

CYCLING ★★☆

Jagoda

Strefa Spinningu

45 min

SPINNING ★★☆

AGA

Strefa Spinningu

50 min

CYCLING ★★☆

Jagoda

Strefa Spinningu

     
11:00          
50 min

SLIM&FIT ★★☆

Natalia

Sala Fitness (duża)

55 min

JOGA ★☆☆

EWELINA

Sala Fitness (duża)

17:00
50 min

KSZTAŁTNE RAMIONA + PŁASKI BRZUCH ★★☆

AGA

Sala Fitness (duża)

 
45 min

TURBO SPALANIE ★★☆

Natalia

Sala Fitness (duża)

50 min

BRAZYLIJSKIE POŚLADKI + płaski brzuch ★★☆

Daniela

Sala Fitness (duża)

50 min

ATAK NA UDA I POŚLADKI ★★☆

Asia

Sala Fitness (duża)

50 min

BRAZYLIJSKIE POŚLADKI+PŁASKI BRZUCH ★★★

Vanessa

Sala Fitness (duża)

 
50 min

SPINNING ★★☆

Jagoda

Strefa Spinningu

50 min

FULL BODY WORKOUT ★★☆

Kasia

Strefa Funkcjonalna

     
18:00
50 min

STEP BASIC ★★☆

Angelika

Sala Fitness (duża)

ZASTĘPSTWO

50 min

PUMP ★★☆

Vanessa

Sala Fitness (duża)

60 min

TWENTY-TWENTY-TWENTY ★★☆

Gosia

Sala Fitness (duża)

50 min

PUMP ★★☆

Marcin

Sala Fitness (duża)

50 min

BODY SHAPE ★★☆

Angelika

Sala Fitness (duża)

   
50 min

SKAZANI NA BIEGANIE ★★☆

Arek

Sala Fitness (mała)

55 min

TRAMPOLINY ★★☆

Asia

Sala Fitness (mała)

45 min

SPINNING ★★☆

Marcin

Strefa Spinningu

ZASTĘPSTWO

55 min

TRAMPOLINY ★★☆

Asia

Sala Fitness (mała)

45 min

SPINNING ★★★

Asia

Strefa Spinningu

45 min

FIT BODY ★★☆

Jagoda

Strefa Funkcjonalna

45 min

SPINNING ★★☆

AGA

Strefa Spinningu

 
50 min

SPINNING ★★☆

Jagoda

Strefa Spinningu

 
19:00
45 min

PILATES ★★★

Arek

Sala Fitness (duża)

60 min

TRENING OBWODOWY FITNESS ★★☆

Gosia K.

Sala Fitness (duża)

ZASTĘPSTWO

50 min

TBC ZE STEPAMI ★★☆

Gosia

Sala Fitness (duża)

50 min

STRECHING ★☆☆

AGA

Sala Fitness (duża)

50 min

BOKWA ★★☆

Angelika

Sala Fitness (duża)

   
50 min

SALSATION ★★☆

Angelika

Sala Fitness (mała)

45 min

SPINNING ★★★

Marcin

Strefa Spinningu

50 min

CROSS ★★★

Asia

Strefa Funkcjonalna

45 min

FIT BODY ★★☆

Jagoda

Sala Fitness (mała)

50 min

CROSS ★★★

Asia

Strefa Funkcjonalna

45 min

SPINNING ★★★

Marcin

Strefa Spinningu

 
50 min

SPINNING ★★☆

Jagoda

Strefa Spinningu

45 min

SPINNING ★★★

Marcin

Strefa Spinningu

 
20:00
50 min

TRENING OBWODOWY FITNESS ★★☆

Asia

Sala Fitness (duża)

55 min

ZUMBA ★★☆

Gonia

Sala Fitness (duża)

60 min

TABATA + płaski brzuch ★★★

Asia

Sala Fitness (duża)

55 min

ZUMBA ★★☆

Monia

Sala Fitness (duża)

     
21:00
45 min

STRECHING ★☆☆

Jagoda

Sala Fitness (duża)

 
45 min

ROLLERY ★☆☆

Arek

Sala Fitness (duża)

       
 
60 min

TRAMPOLINY ★★☆

Asia

Sala Fitness (mała)

ZASTĘPSTWO

← →